Wyjazdowa niemoc przełamana

2018-11-03 23:07

Piłkarze Falubazu Gran-Bud Zielona Góra zanotowali dziś pierwsze od dwóch kolejek wyjazdowe zwycięstwo. Lider tabeli pokonał w Ośnie Lubuskim tamtejszą Spójnię 2:1.

Spotkanie Spójni z Falubazem było bardzo wyrównane. W pierwszej połowie nie oglądaliśmy żadnych bramek, za to niedługo po przerwie gospodarze wyszli na prowadzenie. Zielonogórzanie nie pozostawali jednak dłużni i 20 minut później wypracowali sobie dwa trafienia, zapewniające im zwycięstwo na trudnym terenie.

Po 14. kolejce Falubaz Gran-Bud niezmiennie pozostaje na fotelu lidera tabeli IV ligi i wiemy już, że na tym miejscu zakończy rundę jesienną. W przyszłym tygodniu zawodników Andrzeja Sawickiego czeka wieńczące jesień domowe starcie z Polonią Słubice.

IV liga, 14. kolejka: Spójnia Ośno Lubuskie – Falubaz Gran-Bud Zielona Góra 1:2 (0:0)