Futsal


[FUTSAL]

Puchar Zimy dla Novita Pleyady!

Zakończyły się zmagania o 31. Puchar Zimy Zielonogórskiej Ligi Szóstek Piłkarskich. We wtorek w hali CRS triumfowała Novita Pleyada, która sięgnęła po trofeum po konkursie rzutów karnych.


[FUTSAL]

Cenne zwycięstwo Akademików

Futsaliści AZS Uniwersytet Zielonogórski zaliczyli dobry start rundy rewanżowej w I lidze. Podopieczni trenera Macieja Góreckiego we własnej hali pokonali znajdujący się w czołówce tabeli GKS Futsal Tychy 3:2.


[FUTSAL]

Halowy Puchar Polski: lubuskie zespoły odpadły w drugiej rundzie

Zakończył się udział lubuskich drużyn futsalowych w bieżącej edycji Halowego Pucharu Polski. W drugiej rundzie zmagań odpadł zarówno AZS Uniwersytet Zielonogórski jak i Tęcza Homanit Krosno Odrzańskie.


[FUTSAL]

Walkower w Halowym Pucharze Polski. II-ligowiec nie przyjedzie do Krosna Odrzańskiego

Większość meczów 1/64 finału Halowego Pucharu Polski została już dawno rozegrana. Jednym z nielicznych wyjątków jest pojedynek Tęczy Homanit Krosno Odrzańskie z ASG Stanley Futsal Team Brzeg, który miał się odbyć w piątek 30 grudnia. Spotkanie to nie dojdzie jednak do skutku.


[FUTSAL]

Znamy pary 1/32 finału Halowego Pucharu Polski

W drugiej rundzie Halowego Pucharu Polski do zmagań dołączają I-ligowcy, w tym AZS Uniwersytet Zielonogórski. W miniony weekend Akademicy poznali swojego rywala na tym etapie rozgrywek.


[FUTSAL]

Druga porażka Akademików. Aż 13 goli w Polkowicach!

Futsaliści AZS-u UZ mają za sobą czwarte spotkanie w tym sezonie I ligi futsalu. W Polkowicach zielonogórzanie ulegli miejscowemu Górnikowi 5:8.


Następna strona

© ZGSPORT.PL 2018-2023 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności