O nas

Portal ZGSPORT.PL powstał z inicjatywy trójki przyjaciół, którym brakowało kompleksowego źródła informacji o zielonogórskim sporcie. Postanowili połączyć swoje siły i, wykorzystując swoje pasje i umiejętności, stworzyli serwis internetowy, który dostarcza Państwu największej porcji wiadomości sportowych w Winnym Grodzie.

Jesteśmy oficjalnym patronem medialnym klubu TS Masterchem Przylep Zielona Góra!

Poznaj naszą redakcję!

Paweł Górski – redaktor naczelny, autor artykułów i główny pomysłodawca serwisu. Zawsze otwarty na nowe wyzwania. Swoje pasje – sport, dziennikarstwo i informatykę – połączył, tworząc od podstaw portal zgsport.pl. Ma na swoim koncie również teksty napisane dla innych lokalnych i ogólnopolskich portali jak np. Falubaz.com czy Futsal-Polska.pl. Ponadto zajmuje się również komentowaniem meczów piłkarskich w ramach relacji audio.

Andrzej Sacha – z zamiłowania fotograf, zawsze chętny do robienia zdjęć (nie tylko sportowych). Taką też funkcję pełni w serwisie. Uwielbia język angielski i wszystko, co z nim związane. Interesuje się także fotomontażem i obróbką wideo. Bacznie śledzi nowinki technologiczne.

Maciej Gryszko – pasjonat sportu w każdej postaci. Posiada ogromną wiedzę o zielonogórskich (i nie tylko) drużynach z różnych dziedzin sportu. Jego wiedza uzupełniona jest o głowę pełną pomysłów, które realizuje m.in. w ramach działalności przy portalu. W serwisie zajmuje się głównie statystykami, tworzeniem treści wideo oraz wyłapywaniem ciekawostek o zielonogórskim sporcie. Jest również współkomentatorem w ramach relacji audio z meczów piłkarskich.Reklama w zgsport.pl

Jeśli jesteś zainteresowany reklamowaniem swoich usług/produktów w naszym serwisie, skontaktuj się z nami poprzez adres e-mail redakcja@zgsport.pl. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje oraz różne formy współpracy!


Wykorzystanie zdjęć

Spodobała Ci się któraś z wykonanych przez nas fotografii? Chcesz ją wykorzystać na swojej stronie internetowej bądź fanpage'u? Skontaktuj się z nami! Z pewnością się dogadamy!
Wykorzystanie zdjęć bez naszej zgody jest zabronione.


Polityka prywatności

Serwis ZGSPORT.PL korzysta z ciasteczek, aby dowiedzieć się, które tematy są najczęściej odwiedzane przez użytkowników.

Poza tym zbieramy dane (pseudonim, adres e-mail) przekazane przez Ciebie w formularzu kontaktowym (wyłącznie w celu kontaktu z Tobą i odpowiedzi na Twoją wiadomość) oraz formularzu dodawania komentarzy (wyłącznie w celu zamieszczenia Twoich komentarzy pod artykułami i galeriami zdjęć). Twoje dane nie są przekazywane żadnemu podmiotowi. Jeżeli nie chcesz, aby Twoje dane były przechowywane w naszej bazie bądź pragniesz usunąć komentarz, skontaktuj się z nami poprzez jeden ze sposobów wymienionych w dziale Kontakt.

Ponadto dostarczana przez Google usługa AdSense, zbiera informacje o odwiedzonych przez Ciebie stronach, aby spersonalizować wyświetlane w naszym serwisie reklamy.

© ZGSPORT.PL 2018-2023 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności