Piłka ręczna


[PIŁKA RĘCZNA]

Bitwa z Grunwaldem nie dla zielonogórzan! AZS rozbity w końcówce

W niedzielę szczypiorniści PKM Zachód AZS-u UZ rozpoczęli drugą część sezonu w I lidze piłki ręcznej. W ostatnim spotkaniu 12. kolejki klub z Zielonej Góry uległ Grunwaldowi Poznań 24:30, choć przez nieco ponad pół meczu utrzymywał kontakt z faworyzowanym przeciwnikiem.


[PIŁKA RĘCZNA]

Siódemka wyraźnie zwycięża przy Szafrana

Szczypiorniści PKM Zachód AZS-u UZ porażką zakończyli 2019 rok w I lidze. W ostatniej kolejce pierwszej fazy sezonu ulegli oni Siódemce Miedź Legnica 28:37.


[PIŁKA RĘCZNA]

Punkt AZS-u w Grodkowie

Wyrównany pojedynek stoczyli w sobotę szczypiorniści PKM Zachód AZS-u UZ, którzy na wyjeździe mierzyli się z Olimpem Grodków. Ostatecznie zielonogórzanie musieli zadowolić się zdobyciem jednego punktu.


[PIŁKA RĘCZNA]

Waleczni Akademicy przegrali w lubuskich derbach

Sporo walki i emocji przysporzyło nam derbowe spotkanie szczypiornistów PKM Zachód AZS-u UZ i Stali Gorzów. Ostatecznie zaciętą rywalizację zwyciężył lider z północy województwa.


[PIŁKA RĘCZNA]

Lider z Gorzowa stawi się przy Szafrana. Czas na lubuskie derby szczypiornistów!

Zbliża się jeden z najciekawszych meczów PKM Zachód AZS-u UZ w I lidze piłki ręcznej. Do Winnego Grodu przyjedzie rywal zza miedzy, który niedawno wskoczył na fotel lidera.


[PIŁKA RĘCZNA]

Horror przy Szafrana dla Akademików!

Zielonogórscy szczypiorniści po raz trzeci w tym sezonie zwyciężyli różnicą jednej bramki! Dzisiejszy dreszczowiec z Anilaną Łódź padł łupem PKM Zachód AZS-u UZ, który triumfował 38:37.


Następna strona

© ZGSPORT.PL 2018-2023 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności