Rugby


[RUGBY]

Wataha RC wróci na boiska jeszcze w tym sezonie!

Wataha RC Zielona Góra nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa w sezonie 2019/2020! W przeciwieństwie do wielu innych rozgrywek, I liga rugby zostanie dokończona w skróconej wersji.


[RUGBY]

Minimalna porażka Watahy w meczu przyjaźni

Emocje do samego końca towarzyszyły rugbystom Watahy Zielona Góra i Miedziowych Lubin, którzy zmierzyli się w niedzielę na Dolnym Śląsku. Gospodarze wydarli zwycięstwo „Dzikom” w ostatnich minutach spotkania.


[RUGBY]

Udana inauguracja nowego sezonu

Wraz z początkiem września rozpoczął się nowy sezon w polskiej lidze rugby. Dziś zmagania zainaugurowała I liga, a wraz z nią zielonogórska Wataha. „Dziki” udanie zaczęły zmagania, zwyciężając w Warszawie z Legią 30:26.


[RUGBY]

Wataha deklasuje Alfę i zostaje w I lidze!

To było jednostronne widowisko – Wataha RC Zielona Góra pewnie rozprawiła się z Alfą Bydgoszcz w rewanżowym meczu o utrzymanie w I lidze rugby.


[RUGBY]

Wataha zagra o utrzymanie

W niedzielę na stadionie Uniwersytetu Zielonogórskiego odbędzie się ostatni w bieżącym sezonie mecz I ligi rugby! Wataha RC Zielona Góra powalczy o utrzymanie na zapleczu Ekstraligi z beniaminkiem, Alfą Bydgoszcz.


[RUGBY]

Z beniaminkiem na koniec fazy zasadniczej

Dobiega końca wyjątkowo krótki sezon w I lidze rugby! Już w najbliższą sobotę odbędzie się 5. kolejka, która zakończy fazę zasadniczą rozgrywek. Wataha RC Zielona Góra na własnym stadionie zmierzy się wówczas z Alfą Bydgoszcz.


Następna strona

© ZGSPORT.PL 2018-2023 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności